Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partizan - Dinamo Moskva 2:2, Lomić strelac za Ruse Empty
PočaljiNaslov: Partizan - Dinamo Moskva 2:2, Lomić strelac za Ruse   Partizan - Dinamo Moskva 2:2, Lomić strelac za Ruse EmptyČet Feb 23, 2012 10:31 am

Partizan - Dinamo Moskva 2:2, Lomić strelac za Ruse Vest_8412_1_thumb_2
U pripremnom meču u Beleku fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 2:2, sa renomiranom ruskom ekipom Dinama iz Moskve. Strelci za Partizan bili su fenomenalni Lazar Marković i Lamine Dijara dok je prvi gol za Ruse postigao Marko Lomić...
Partizan je dva puta vodio protiv trećeplasirane ekipe ruske Premijer lige ali je na kraju meč završen nerešenim rezultatom. Strelci za Partizan bili su Lazar Marković u 36. minutu i Lamine Dijara u 62, dok su golove za Moskovljane postigli Lomić u 54. i Voronjin u 69. minutu iz penala.

U odnosu na meč sa OFK Beogradom, koji je pripao "romantičarima" rezultatom 2:0, Dinamo je bio pojačan nekadašnjom zvezdom Štutgarta Kevinom Kuranjijem. On je sa Voronjinom u napadu predstavljao veliku opasnost po gol Stojkovića ali je uprkos tome Partizan imao bolje šanse i na kraju ostaje žal za ispuštenom pobedom.

Partizan će sutra od 16:30 po lokalnom, odnosno 15:30 po srednjeevropskom vremenu, igrati poslednju utakmicu u Beleku. Protivnik crno-belima će biti kazahstanski Taraz, čiji je trener Ljupko Petrović.

Partizan: Stojković, Miljković, Rnić, Ivanov, Lazevski, Kamara, Babović, Ilić (Smiljanić od 83′), Tomić (Marković Saša od 83′), Vukić, Marković (Diarra od 46′).

Dinamo Moskva:18 Berezovski, 5 Epurjanu, 13 Granat, 23 Vilkšir, 32 Lomić, 19 Samedov, 21 Semšov, 26 Noboa, 9 Kokorin, 10 Voronjin, 22 Kuranji.