Slaba predstava na "Čika Dači"

Slaba predstava na "Čika Dači" Empty
PočaljiNaslov: Slaba predstava na "Čika Dači"   Slaba predstava na "Čika Dači" EmptyNed Mar 04, 2012 7:59 am

Slaba predstava na "Čika Dači" Vest_8570_1_thumb_2
Na današnje četiri superligaške utakmice viđeno je pet golova od čega tri u Kuli gde je OFK Beograd kao gost savladao Hajduk sa 2:1. Derbi u Kragujevcu između Radničkog i Vojvodine završen je bez golova....
Oko 10.000 gledalaca na stadionu "Čika Dača" imalo je priliku da po vetrovitom vremenu prisustvuje veoma tvrdoj i nezanimljivoj utakmici u kojoj su igrači oba tima uprkos najavama izneverili očekivanaj odigravši 0:0.

Dve prilike na celom meču, od čega su obe viđene u prvih 20 minuta premalo je da bi se publika iz kolo u kolo zadržala na stadionu. Kada je Radnički u pitanju evidentan je bio izostanak njihovog najboljeg strelca Darka Spalevića. Kragujevčani danas nisu imali adekvatno rešenje u napadau pošto se većina njihovih akcija završavala na rubu protivničkog šesnaesterca.

Sa druge strane kod Vojvodine je bio primetan odlazak bivšeg kreatora igre Giorgija Merebašvilija i s obzirom da Almami Moreira, koji je doveden kao njegova zamena nije igrao na današnjem meču, akcije Vojovdine su se bazirale na duge lopte koje nikako nisu pronalazile odsečenog Abubakara.

Česte greške u predaji lopte, kao i u osnovnim elementima fudbalske igre kao što su štopovanje ili centaršut, bile su primetne kod igrača oba tima tako da je bilo malo sadržaja na današnjem meču.

Na kraju Vojovdini ostaje za utehu da je i nakon Kragujevca ostala neporažena na strani još od aprila prošle godine, dok se Kragujevčani mogu pohvaliti činjenicom da već dve godine nisu poraženi kod kuće.

Najviše golova na današnjim mečevima viđeno je u Kuli gde je OFK Beograd kao gost savladao Hajduk sa 2:1, Rad je pogotkom Pajovića u 90. minutu slavio na gostovanju Metalcu, baš kao i Smedervo u Borči na meču sa BSK-om.

Hajduk - OFK Beograd 1:2