Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Granta gađali i upaljačima, prozvao ga i Stamenković!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Granta gađali i upaljačima, prozvao ga i Stamenković! Empty
PočaljiNaslov: Granta gađali i upaljačima, prozvao ga i Stamenković!   Granta gađali i upaljačima, prozvao ga i Stamenković! EmptySub Mar 10, 2012 10:30 pm

Avram Grant već je u dospeo u ozbiljne probleme od dolaska na klupu Partizana. Prednost koja se ubrzano topi ponovo je uzburkala duhove u Humskoj, a navijači su Izraelca posle meča gađali i upaljačima. Uz nezadovoljstvo navijača, Grant se suočio i sa prozivkama kolege sa klupe Slobode.
Granta gađali i upaljačima, prozvao ga i Stamenković! Grant78852020120310214913
Posle večerašnjih 0:0 protiv Slobode u Humskoj, trener Partizana Avram Grant istakao je da igračima ne može da zameri na želji i borbenosti, ali da lopta, jednostavno, nije htela u gol.
''Stvorili smo dosta šansi i polušansi, ali fudbal je igra golova, a mi ga ovoga puta nismo dali'', konstatovao je Izraelac.
Prokomentarisao je i žestoke prozivke sa tribina u svom prvom meču u Humskoj na klupi Partizana.
''Navijači su bili sjajni i mogu da razumem njehovo nezadovoljstvo, ali i oni moraju da više poštju zalaganje i trud koji su uložili igrači na terenu'', dodao je Izraelac.
A onda se pojavio problem i sa Ljubišom Stamenkovićem, trenerom Slobode, koji je otkrio o čemu se zapravo radi.
''Posle meča mi nije ni ruku pružio. Ako su to maniri Evrope, onda mi se tako nešto uopšte ne dopada'', konstatovao je Stamenković.
Grant je uzvratio kako kolegu ''uopšte ne poznaje'', ali ga je pozvao na piće.
''Bilo je mnogo ljudi koji su se rukovali posle utakmice, a ja zaista ne poznajem kolegu. Nisam imao lošu nameru, a on može, kao što je to običaj u Engleskoj, da dođe u moju kancelariju, da popijemo piće", poručio mu je Grant.
Naravno, i Stamenković je dao svoj komentar utakmice.
''Ostali smo dužni gledaocima za igru u napadu. Hteli smo da iznenadimo Partizan i pobedimo, ali nismo uspeli'', poručio je Stamenković.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Granta gađali i upaljačima, prozvao ga i Stamenković!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: