Grant: ''Zasluženo...''

Grant: ''Zasluženo...'' Empty
PočaljiNaslov: Grant: ''Zasluženo...''   Grant: ''Zasluženo...'' EmptyČet Apr 05, 2012 12:58 am

Grant: ''Zasluženo...'' Grant79776020120321213339
Posle pobede nad Vojvodinom, trener Partizana pohvalio rivala, ali i svoje igrače, posebno one u veznom redu. Smatra da su crno-beli zasluženo trijumfovali, iako su meč završili sa dva igrača više.
Avram Grant je ipak imao razloga za zadovoljstvo posle večerašnjeg susreta protiv Vojvodine.
Njegov tim je posle prvog poluvremena bio u rezultatskom zaostatku, ali je nastavak meča doneo novi ubedljiv trijumf Partizana, koji Izraelac smatra potpuno zasluženim.
''U prvom poluvremenu smo imali nekoliko šansi, ali su oni dali gol iz kornera i dobro su se branili. Veoma su opasni iz kontre, ali mi smo bili bolji u drugih 45 minuta i zasluženo smo pobedili'', izjavio je Grant.
Napadači se večeras nisu upisali u strelce, ali to ne brine trenera Partizana.
"Najbitnije je da tim postiže golove, a ko to čini, nije toliko važno. Tomić je u odličnoj formi, sredina terena je odlično odigrala, a plod svega su četiri gola protiv jako teškog protivnika", konstatovao je Grant.