Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Grantu Kup "zadnja rupa na svirali"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Grantu Kup "zadnja rupa na svirali" Empty
PočaljiNaslov: Grantu Kup "zadnja rupa na svirali"   Grantu Kup "zadnja rupa na svirali" EmptyUto Apr 10, 2012 6:12 pm

Trener Partizana ne opterećuje se previše pred sutrašnji revanš sa večitim rivalom u Kupu Srbije. Veruje da se igrači nalaze u dobroj formi a samo takmičenje ne doživljava kao najbitnije ali se ne odriče plasmana u finale.
Grantu Kup "zadnja rupa na svirali" Grant60081373020120410211010
Različita su mišljenja kako bi Partizan trebalo da krene u sutrašnjem meču sa Crvenom zvezdom. Armija crno-belih navijača ubeđena je da bi totalna ofanziva pokazala ko je bolja ekipa i donela željene golove kojima bi se nadoknadio deficit iz prve utakmice.

Osim ukoliko Grant ne želi putem medija da zavara protivnički tabor, ne treba očekivati da njegova ekipa furiozno krene u sutrašnjem meču. Veruje da će mirna igra doneti željeni rezultat i navijačima poručuje da ne očekuju srljanje na startu meča.

"Drago mi je što imam dilemu koga da uvrstim u tim jer igramo dobro, stvaramo šanse, postižemo golove... Znam da naši navijači očekuju totalnu ofanzivu, ali mi nemamo u planu da srljamo" rekao je Grant a prenose "novosti".

Ujedno, Izraelac je sastavio listu prioriteta na kojoj Kup zauzima tek treće mesto. Liga Šampiona i domaće prvenstvo su znatno važnija takmičenja, ali i pored toga bivši menadžer Čelsija neće podizati belu zastavu pred sutrašnji okršaj sa Zvezdom

"Liga šampiona je najvažnija, zatim dolazi domaće prvenstvo, pa tek onda kup. Daleko od toga da razmišljam da smo se predali posle 0:2 u prvom meču. Rekao sam igračima da ako smo već došli do ove faze, zašto ne bismo pokušali da eliminišemo najvećeg rivala" poručio je Avram Grant pred sutrašnji derbi.

Utakmica se igra na stadionu Partizana a počinje u 19 časova i 30 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Grantu Kup "zadnja rupa na svirali"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: