Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Čutura: "Ubeđen sam da prolazimo"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Čutura: "Ubeđen sam da prolazimo" Empty
PočaljiNaslov: Čutura: "Ubeđen sam da prolazimo"   Čutura: "Ubeđen sam da prolazimo" EmptyČet Jan 26, 2012 12:02 pm

Srpski rukometni reprezentativac Dalibor Čutura izjavio je da je ubedjen da će naš nacionalni tim pobediti Hrvate i proći u finale Evropskog prvenstva.
Čutura: "Ubeđen sam da prolazimo" 2641987884f1dc5650196b336283115_orig
"Hrvati su godinama favoriti na prvenstvima, ali i mi imamo jak motiv."

"Najbitnije je da odigramo dobro u odbrani, i dalje smo na 21-22 prmljena gola i to je ono što daje rezultat. Ubeđen sam da ćemo sutra pobediti", rekao je Čutura novinarima u Kovilovu.

Srednji bek Srbije dobro poznaje hrvatske rukometaše, posebno klupskog kolegu Venija Loserta, ali poručuje da kad dodje vreme za utakmicu, sva prijateljstva prestaju.

"Ovo je najbitnija utakmica u mojoj dosadašnjoj karijeri, a verujem i većini ostalih saigrača. U pitanju je polufinale EP, igramo u Beogradu, pred našom publikom, što je dodatni motiv i očekujem da će nas nositi do pobede. Hrvatima neće biti nimalo lako", poručio je Čutura.

Pivotmen Rasto Stojković je rekao da naš nacionalni tim mora da pruži maksimum, jer igra protiv olimpjskog i svetskog šampiona.

"Trudimo se da stišamo emocije, kako bismo ih u petak kanalisali u pravom smeru. Idemo hladne glave da pokušamo da pobedimo. Prijatelj sam sa mnogim hrvatskim igračima i žao mi je zbog ove situacije u Novom Sadu. Voleo bih da sve što se dešavalo gurnemo iza nas i da ne igramo protiv Hrvata, već protiv olimpijskih šampiona", rekao je Stojković.

Stojković očekuje da će publika ponovo biti jedan od aduta srpskih rukometaša u polufinalnom meču protiv Hrvatske.

"Publika nam je dala posebnu snagu. Ubedjen sam da će tako biti i sutra i pozvao bih navijače da obore rekord, koji od 2009. godine drže košarkaši Partizana na utakmici protiv grčkog Panatinaikosa", rekao je Stojković.

Meč polufinala EP Srbija - Hrvatska igra se u petak od 20.15 u Beogradskoj areni.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Čutura: "Ubeđen sam da prolazimo"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Rukomet-
Skoči na: