Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lion teško do plasmana u LŠ Empty
PočaljiNaslov: Lion teško do plasmana u LŠ   Lion teško do plasmana u LŠ EmptyNed Maj 06, 2012 8:12 pm

Fudbaleri Olimpika iz Liona odigrali su na "Žerlanu" nerešeno 1:1 sa Bresta u 36. kolu prvenstva Francuske.
Lion teško do plasmana u LŠ 13334795684fa6c5fd019b5026412650_orig
Posle novog kiksa Lion ima samo teoretske šanse da zauzme treće mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona naredne sezone.

Lion je poveo u 37. minutu utakmice pošto je gol postigao Joan Gurkug. Ipak gosti iz Bresta su u 75. minutu stigli do izjednačenja, a gol je postigao Gregorij Lorenci.

Lion trenutno ima osam bodova manje od trećeplasiranog Lila koji je odigrao utakmicu više.

Brestu je sa novim osvojenim bodom na jedan dan sigurno izašao iz zone ispadanja i preskočio Okser na 17. mestu na tabeli.

Poraz u borbi za opstanak doživeo je Ažaksio, koji je na gostovanju Evijanu izgubio sa 2:1.