Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zabija u Partizanu!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Zabija u Partizanu!!! Empty
PočaljiNaslov: Zabija u Partizanu!!!   Zabija u Partizanu!!! EmptyNed Maj 20, 2012 5:35 am

Zabija u Partizanu!!! Vest_9760_1_thumb_2
Napadač kuvajtskog Al Arabija Mohamed Zabija potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Partizanom, prenosi "sportski žurnal". Inače ovaj igrač dovodio se u vezu sa crno-belima još od 2009. godine.
Libijac se posle mukotrpnih pregovora obavezao na vernost srpskom šampionu, potpisom četvorogodišnjeg ugovora. Kako piše "Sportski žurnal", ugovor će postati važeći tek ukoliko Libijac prođe lekarske preglede po dolasku u Beograd.

Znam sve o Zabiji. Dobio sam korisne informacije od naših trenera koji su ga vodili u klubu i reprezentaciji, kao i ljudi koji su uživo posmatrali. Gledao sam i ja snimke njegovih utakmica, posle svega mogu da zaključim da će nam baš biti pojačanje", rekao je trener crno-belih Vladimir Vermezović.

Zabia je rođen 1989. godine u Tripoliju, a od 2006. do 2011. igrao je za lokalni Al Itihad i na 73 utakmice postigao 29 golova. U avgustu 2011. je postao član Al Arabija za koji je odigrao samo sedam mečeva i dao jedan gol
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Zabija u Partizanu!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» U Partizanu ne gledaju preko "plota"
» Kamara: ''Svi znaju da više nisam srećan u Partizanu''
» PRED START ABA LIGE Trener MZT-a: Možemo da pariramo Partizanu ako zaustavimo dva igrača

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: