Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duboka rupa za Oklahomu! Empty
PočaljiNaslov: Duboka rupa za Oklahomu!   Duboka rupa za Oklahomu! EmptyČet Jun 14, 2012 7:35 pm

Tander ovoga puta u prevelikom zaostatku da bi poslednja četvrtina bila dovoljna za preokret. Majami sačuvao pobedu u utakmici u kojoj je domaćin imao primedbe na suđenje. Serija se seli na Floridu.
Duboka rupa za Oklahomu! Kris-bos87680020120615070842
Kad se bude slegla prašina, ostaće činjenica da je Hit napravio brejk i da sa 1:1 putuje kući gde će igrati naredne dve utakmice. Dobiju li obe pred svojim navijačima, biće na korak od titule.

Oklahoma je meč izgubila u prve dve četvrtine. Loše su šutirali, kontranapad nije radio, a Majami je sjajnom odbranom praktično prisilio Duranta i Vestbruka na seriju promašaja. Dve zvezde domaćih su loše počele meč, za tili čas je bilo 18:2 za goste.

Do odlaska na odmor prednost Majamija je bila dvocifrena, držali su je do poslednjeg perioda.

Ipak, u finišu je Oklahoma istopila vođstvo rivala, ušli smo u dramatičnu završnicu, Majami je imao +5, a onda je Durant pogodio trojku. Domaćin je imao napad za izjednačenje, čini se da je Džejms faulirao Duranta, sudije se nisu oglasile.

Nešto ranije jedna lopta u silaznoj putanji nije suđena, ispostavilo se da je ta greška u stvari Oklahomu stavila u neravnopravan položaj u finišu meča. Ipak, treba reći da je Majami odigrao dobru utakmicu, Lebron je predvodio tim sa 32 poena, imali su bolji procenat šuta od rivala i nekoliko skokova više.

Sprečili su kontru Oklahome, greške sveli na minimum. Ali, ni brejk nije nikakva garancija, čini se da će serija potrajati i da nas tek čekaju ogromna uzbuđenja.

Oklahoma - Majami 96:100 (1:1)