Rojs spreman da zablista

Rojs spreman da zablista Empty
PočaljiNaslov: Rojs spreman da zablista   Rojs spreman da zablista EmptyČet Jun 21, 2012 4:22 am

Nemački internacionalac Marko Rojs spreman je da odgovori na zahteve Joakima Leva ukoliko mu selektor bude ukazao šansu u završnici turnira.
Rojs spreman da zablista Rojs72802020120104164902
Marko Rojs blistao je u dresu Borusije Menhengladbah u prethodnoj sezoni postigavši 21 pogodak na 37 takmičarskih mečeva.

Ipak, Rojs još uvek nije dobio priliku da zaigra na EP u Poljskoj i Ukrajini ali se nada da će u nastavku turnira dobiti svoju šansu.

"Još uvek nisam dobio priliku da zaigram što je razočaravajuće. Ipak, moram da prihvatim odluku trenera. U fudbalu se promene dešavaju svakoga dana, samo je potrebno strpljivo čekati svoju šansu. Spreman sam da zablistam. Nadam se da ću dobiti priliku" rekao je Rojs nemačkim medijima.

Teško je verovati da će Marko Rojs dobiti svoju priliku, pošto je Mario Gomez pokazao da se nalazi u sjajnoj formi postigavši tri pogotka u dosadašnjem toku takmičenja.

Nemačka se u četvrtfinalu sastaje sa Grčkom.

Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-