Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Manojlović: "Jedva čekamo Igre!"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Manojlović: "Jedva čekamo Igre!" Empty
PočaljiNaslov: Manojlović: "Jedva čekamo Igre!"   Manojlović: "Jedva čekamo Igre!" EmptyČet Jun 28, 2012 2:49 am

Rukometaš Nikola Manojlović rekao je da se prvi put desilo da svi reprezetativci Srbije jedva čekaju da počnu Olimpijske igre u Londonu.
Manojlović: "Jedva čekamo Igre!" Manojlovic74195020120121211813
Orlovi jednostavno ne mogu da dočekaju start Olimpijskih Igara koje se ovog leta održavaju u glavnom gradu Engleske.

"Osećaj je fenomenalan: ovo su prve pripreme koje počinjemo sa osmehom. Prvi put vidim da su usred leta svi nasmejani kada dodjemo negde nešto da radimo. čeka nas lep period, da se pripremimo za ono što nas čeka na Olimpijadi. Umora nema, imali smo dosta vremena da se odmorimo i krećemo svi od nule", rekao je Manojlović na okupljanju reprezentativaca pred početak priprema.

Manojlović je kazao da nije bitno šta će tim uraditi u Londonu jer je sam plasman na Olimpijske igre fantastičan uspeh.

"Jedini problem je satnica na koju ćemo se teško navići, a, kada je savladamo, biće sve u redu. Fantastičan domet je bio da se plasiramo na Olimpijske igre, ja sam zadovoljan samim tim što smo otišli, a tamo šta napravimo - pa kako bude", kazao je Manojlović.

On je istakao da ne zna kako će biti u Olimpijskom selu, ali "znamo sa tim da se nosimo i borimo", rekao je Manojlović.

Olimpijske igre u Londonu održaće se od 27. jula do 12. avgusta.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Manojlović: "Jedva čekamo Igre!"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine''
» Vermezović: Čekamo derbi, pa da vidimo ko je bolji.
» Lejkersi jedva, Majami rafalno
» ASL: Radničkom derbi, Zvezda jedva
» Inter jedva izbegao novu bruku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Rukomet-
Skoči na: