Troicki pao na startu

Troicki pao na startu Empty
PočaljiNaslov: Troicki pao na startu   Troicki pao na startu EmptyUto Jul 17, 2012 8:37 pm

Viktor dobio prvi set protiv Rosola, meč prekidan zbog kiše, na kraju Čeh otišao u drugo kolo, 5:7, 6:3, 6:4.
Troicki pao na startu Viktorv85512020120528193525
Troicki je i u prvom setu imao dosta problema sa servisom, ali je u pravoj reviji brejkova napravio jedan više u finišu i na kraju poveo sa 1:0 (7:5).

Posle toga je usledio prekid zbog kiše, bolje se u nastavku snašao Rosol, inače igrač izvan top 100 i na kraju slavio sa 5:7, 6:3, 6:4.

U drugom setu je Troicki propustio svoje prilike, jedan brejk je Rosolu bio dovoljan. Isti scenario gledali smo i u setu odluke, ponovo je odlučila jedna lopta, posle dva sata je Rosol otišao u drugo kolo.

-
» Troicki 2/2 u Minhenu
» Barsa: Janko na Haneskua na startu
» Partizan na startu čeka Nefči
» Slab Partizan na startu Lige Evrope
» Hrabri "orlovi": Odbojkaši Srbije porazili silnu Rusiju u Čairu na startu Svetske lige!

Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-