Voša ubedljiva, evrogol Bilbije

Voša ubedljiva, evrogol Bilbije Empty
PočaljiNaslov: Voša ubedljiva, evrogol Bilbije   Voša ubedljiva, evrogol Bilbije EmptyNed Jul 29, 2012 1:27 am

Fudbaleri Vojvodine večeras su u svom trening centru savladali ekipu budvanskog Mogrena, u meču koji je poslužio kao lepa provera pred dvomeč sa Rapidom u trećem kolu kvalifikacija za LE.

Voša ubedljiva, evrogol Bilbije Vosa92102020120728225914
Novosađani su slavili rezultatom 3:0, a u centru pažnje bio je napadač Vojvodine Nemanja Bilbija.

On je postigao prvi gol, i to kakav, u devetom minutu meča. Sa preko 25 metara pogodio je same rašlje, da bi u 25. minutu iz jedanaesterca duplirao prednost svog tima.

Konačnih 3:0 postavio je rezervista Glumčević, golom u 59. minutu posle kornera koji je izveo Spremo. Prethodno je Karan pogodio prečku, da bi mladi štoper Novosađana u nastavku akcije ipak pogodio mrežu

Vojvodina je nastupila u sledećem sasdtavu: Žakula (Kordić), Radoja (Nikolić), Nastić (Branković), Jokić (Glumčević), Karan (Trajković), Grin (Sekulić), Kosović, Bilbija (Spremo), Bojović (Ivanić), Jao, Deletić.

Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-