Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!

Godina : 26

PočaljiNaslov: OI: Rukometašice Norveške odbranile titulu   Sub Avg 11, 2012 11:48 am

Rukometašice Norveške odbranile su titulu na Olimpijskim igrama u Londonu, pošto su u finalu savladale Crnu Goru sa 26:23 (13:10). Najefikasnija u pobednickom timu bila je Lin Suland sa 10 golova, koliko je postigla i Katarina Bulatović za Crnu Goru, prenosi Beta.

Norvežanke su bile ubedljivije u prvom poluvremenu, a u drugom su dozvolile protivnicama da stignu njihovu prednost na 19:19 i 20:20 i da finiš meča učine neizvesnim. U 59. minutu Crna Gora je prišla na 24:23, ali nije imala snage da preokrene rezultat.

U utakmici za bronzanu medalju reprezentacija Španije savladala je Južnu Koreju posle produžetaka sa 31:29.