Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rukometaši Partizana pobedili Porto Empty
PočaljiNaslov: Rukometaši Partizana pobedili Porto   Rukometaši Partizana pobedili Porto EmptySub Sep 08, 2012 5:43 am

Rukometaši Partizana pobedili su portugalski Porto sa 27:25 u prvoj polufinalnoj utakmici kvalifikacionog turnira za plasman u Ligu šampiona.
Rukometaši Partizana pobedili Porto 2004148782504b74a13d6dd615989491_orig
Partizan je imao rezultatsku prednost tokom celog meča, ali je u finišu utakmice Porto dva puta stigao do izjednačenja i propustio priliku da preokrene rezultat.