Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OI: Rukometašice Norveške odbranile titulu Empty
PočaljiNaslov: OI: Rukometašice Norveške odbranile titulu    OI: Rukometašice Norveške odbranile titulu EmptySub Avg 11, 2012 11:48 am

OI: Rukometašice Norveške odbranile titulu 00080438
Rukometašice Norveške odbranile su titulu na Olimpijskim igrama u Londonu, pošto su u finalu savladale Crnu Goru sa 26:23 (13:10). Najefikasnija u pobednickom timu bila je Lin Suland sa 10 golova, koliko je postigla i Katarina Bulatović za Crnu Goru, prenosi Beta.

Norvežanke su bile ubedljivije u prvom poluvremenu, a u drugom su dozvolile protivnicama da stignu njihovu prednost na 19:19 i 20:20 i da finiš meča učine neizvesnim. U 59. minutu Crna Gora je prišla na 24:23, ali nije imala snage da preokrene rezultat.

U utakmici za bronzanu medalju reprezentacija Španije savladala je Južnu Koreju posle produžetaka sa 31:29.