Napoli opet uz Juve, sigurni Lacio, ''petarda'' Torina, gol Stevanovića... 30. SEPTEMBAR 2012. | 16:59 | IZVOR: SPORTSKE.NET Empty
PočaljiNaslov: Napoli opet uz Juve, sigurni Lacio, ''petarda'' Torina, gol Stevanovića... 30. SEPTEMBAR 2012. | 16:59 | IZVOR: SPORTSKE.NET   Napoli opet uz Juve, sigurni Lacio, ''petarda'' Torina, gol Stevanovića... 30. SEPTEMBAR 2012. | 16:59 | IZVOR: SPORTSKE.NET EmptyNed Sep 30, 2012 6:42 am

Ovog popodneva odigrana je većina utakmica šestog kola Serije A. Lacio prekinuo seriju od dva vezana poraza, Napoli slavio u Đenovi i ponovo se pridružio Juventusu na vrhu tabele. Ubedljivi Palermi i Torino, het-trik Mikolija, gol Alena Stevanovića.
Napoli opet uz Juve, sigurni Lacio, ''petarda'' Torina, gol Stevanovića... 30. SEPTEMBAR 2012. | 16:59 | IZVOR: SPORTSKE.NET Lacio98066020120930163105
Napolitanci nastavljaju sa odličnim rezultatima. Danas su kao gosti savladali ekipu Sampdorije, a čovek odluke bio je Edinson Kavani, koji je u 67. minutu pogodio sa bele tačke.

Lacio se pnovo vraća na pobednički kolosek, posle loše serije od dva uzastopna poraza. ''Nebesko plavi'' su danas na svom terenu savladali Sijenu sa 2:1, lakše nego što to rezultat pokazuje, obzirom da su već u prvom poluvremenu stekli dva gola prednosti.

Prvo je Ederson u 18. minutu pogodio posle kornera, a Ledezma je iz penala duplirao prednost dvadeset minuta kasnije. Gosti tek u 90. minutu uspevaju da ublaže poraz.

Ličnost dana je ipak Fabricio Mikoli, koji je postigao tri gola (treći zaista vredi videti), uz jednu asistenciju, za ubedljivih 4:1 za Palermo protiv Kjeva.

Još ubedljiviji je bio Torino na gostovanju u Bergamu. Posle vođstva domaće Atalante, krenula je kanonada gostiju, a jedan od onih koji je tome doprineo jeste i Alen Stevanović, potencijalni reprezenttivac Srbije, koji je postigao treći gol, sjajnim volej udarcem u 66. minutu, a samo osam minuta po ulasku u igru.

Kaljari - Peskara 1:2
Pinilja 82. (pen). - Terlici 50, Vajs 76.
Lacio - Sijena 2:1
Ederson 18, Ledezma 38 (pen). - Paci 90.
Palermo - Kjevo 4:1
Mikoli 13, 59, 82, Đorđi 80. - Rigoni 28.

» Srpski kjokušinci opet u Šumenu IZVOR. B92
» Venger: "Ne želim prosečne igrače" 26. JANUAR 2013. | 20:20 | IZVOR: SPORTSKE.NET