Rad nastavio seriju!

Rad nastavio seriju! Empty
PočaljiNaslov: Rad nastavio seriju!   Rad nastavio seriju! EmptyNed Sep 30, 2012 6:45 am

U poslednjoj utakmici sedmog kola Superlige, Rad na svom terenu savladao Jagodinu i tako se učvrstio na tabeli uz vodeći Partizan.
Rad nastavio seriju! Luka-600-20120810073539
Duel Rada i Jagodine, prema očekivanju, doneo je dosta neizvesnosti, a na kraju je presudio jedan gol, za trijumf ''Građevinara'' rezultatom 1:0.
Domaći tim je za nijansu bio opasniji u prvom poluvremenu, Kojić i Perović su imali lepe prilike, dok su gosti uglavnom pretili udarcima iz daljine, preko Gagića.
Bilo je i nekoliko spornih situacija, dve pred golom Jagodine, jedna u šesnaestercu domaćih, ali se sudija Glođović ni u jednom slučaju nije odlučio da pokaže na belu tačku.
Potpuna rezultatska neizvesnost je trajala sve do 80. minuta, kada je posle centaršuta Milana Prša sa leve strane, Predrag Luka odlično reagovao na odbijenu loptu i prosledio je u mrežu - 1:0.
''Građevinari'' su tako zabeležili i četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno petu od starta sezone, pa sada sa 17 bodova ponovo zauzimaju drugo mesto, sa bodom manje od Partizana i jednim više od trećeplasirane Crvene zvezde.

Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-