Vojvodina pobedila, ali ispala

Vojvodina pobedila, ali ispala Empty
PočaljiNaslov: Vojvodina pobedila, ali ispala   Vojvodina pobedila, ali ispala EmptyNed Dec 02, 2012 2:53 am

Rukometaši Vojvodine uspeli su da u revanš meču Kupa EHF pobede špansku La Rijohu, ali i pored toga nisu uspeli da se plasiraju među 16 najboljih timova.
Vojvodina pobedila, ali ispala 197868034650b0727e9169c791317166_orig
Vojvodina je slavila u svojoj dvorani sa 26:22 (10:9), ali su zbog poraza u prvom meču u Španiji 28:19, ispali iz daljeg takmičenja.

Pred 700 gledala u dvorani "Slana bara" igrači Vojvodine bili su bolji tokom celog meča, ali ta pobeda nije bila dovoljna za ostanak u Evropi. Vojvodina je imala 10 minuta isključenja, Špancima je suđeno četiri minuta manje.

Domaću ekipu predvodio je Stojanović sa sedam golova od čega tri sa sedam metara, Milošević je postigao pet.

S druge strane Pavan i Rodriges postigli su po četiri.

Vojvodina je šest puta izvodila sedmerce, njeni igrači uspeli su da četiri puta savladaju golmane gostiju, dok je samo jedan suđen Špancima, a goman Vojvodine nije uspeo da ga odbrani.