Partizan dobio Okukin Điangsu

Partizan dobio Okukin Điangsu Empty
PočaljiNaslov: Partizan dobio Okukin Điangsu   Partizan dobio Okukin Điangsu EmptyNed Feb 03, 2013 6:17 am

Fudbaleri Partizana zabeležili su drugu pobedu na pripremama za prolećni deo sezone u Antaliji.
Partizan dobio Okukin Điangsu 902274915510e78d4c3744342781631_orig
Ekipa Vladimira Vermezovića je u šestoj proveri savladala kineski Điangsu sa 3:2, a debitovali su i novi igrači crno-belih Predrag Luka i Nemanja Kojić.

Dva gola srpski šampion je postigao sa penala (Mitrović u 5. i Šćepović u 56. minutu), a Mitrović je pogodio mrežu rivala i u 66. minutu. Strelci za ekipu koju predvodio Dragomir Okuka bili su Fei u 44. i Bali u 47. minutu.

Prvi gol pao je posle pet minuta nakon što je Aškovski iznudio prekršaj za najstrožu kaznu koju je uspešno izveo Mitrović. U samom finišu prvog dela drugoplasirani tim kineske lige izjednačio je. Ponovo su crno-beli imali problema sa ubacivanjem rivala iz drugog plana, a Fei je izjednačio u 44. minutu.

Već u 47. minutu bilo je 2:1 za Điangsu, gol je postigao Bali posle gužve u šesnaestercu Partizana. Ekipa Vladimira Vermezovića izjednačila je u 56. minutu. Drugi penal na ovom meču za crno-bele napravio je bivši zvezdaš Aleksandar Jevtić, a siguran izvođač bio je Šćepović.

Do kraja meča Partizan je uspeo da slavi, a gol za pobedu postigao je Mitrović u 66. minutu nakon akcije Ilića, Aškovskog i Ninkovića.

Crno-beli su pre ovog meča pretrpeli poraze od Pohanga (3:1), Sevastopolja (2:1), Ciriha (2:1), igrali su nerešeno sa Admirom (1:1), a savladali su Karpate (1:0).

Do kraja priprema očekuju ih još dve provere, protiv Liteksa i Šandonga koji vodi Radomir Antić.

Partizan: Stojković, Živković, Miljković, Ivanov, Aškovski (Lazevski od 85′), Smiljanić (Luka 82′), Ilić, Leo Silva (Jojić od 58′), Brašanac (Ninković od 58′), Mitrović (Lazar marković 67′), Šćepović (Kojić od 75′).