Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tošić: Želeo sam da pružim maksimum

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Tošić: Želeo sam da pružim maksimum Empty
PočaljiNaslov: Tošić: Želeo sam da pružim maksimum   Tošić: Želeo sam da pružim maksimum EmptyNed Mar 24, 2013 1:19 pm

Reprezentativac Srbije Zoran Tošić ocenio je da neuspeh u kvalifikacijama za SP 2014. ne treba da obeshrabri igrače koji će za koju godinu biti okosnica tima.
Tošić: Želeo sam da pružim maksimum 1752725151514efd09daf70267984932_orig
Fudbaler moskovskog CSKA je na na konferenciji za medije u Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi rekao da igračima nikad nije bilo teže.

“Nikada ranije nismo ispali tako rano. Najvažnije je da mladi igrači nastave da se bore i da za godinu ili dve ostvare nešto”, rekao je Tošić

On je naglasio da nije mogao da pruži više u utakmici protiv Hrvatske na Maksimiru koja je u petak završena pobedom domaćina od 2:0.

“Želeo sam da pružim svoj maksimum, ali zaista nisam mogao ništa da učinim jer sam za čitavo poluvreme primio svega četiri lopte”, naglasio je Tošić.

Defanzivac Liona Milan Biševac biće na raspolaganju selektoru Siniši Mihajloviću za predstojeću utakmicu sa Škotskom.

“Nadam se da ćemo imati podršku navijača”, kratak je bio Biševac.

Utakmica šestog kola grupe A kvalifikacija za SP u Brazilu 2014. između Srbije i Škotske igra se u utorak 26. marta u Novom Sadu.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Tošić: Želeo sam da pružim maksimum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: