Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Atletiko daje Falkaa za Toresa?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Atletiko daje Falkaa za Toresa? Empty
PočaljiNaslov: Atletiko daje Falkaa za Toresa?   Atletiko daje Falkaa za Toresa? EmptyNed Mar 24, 2013 1:20 pm

Teško je očekivati da će Radamel Falkao ostati u Atletiko Madridu i posle predstojećeg leta, pa "jorgandžije" već planiraju kako da ga adekvatno prodaju.
Atletiko daje Falkaa za Toresa? 1234271003514f6ff39daec213406459_orig
Poslednjih dana u centru pažnje je moguća trampa sa Čelsije, u njoj bi Atletiko dobio novac i vratio na "Visente Kalderon" Fernanda Toresa.

To je želja i trenera Dijega Simeonea, kojem je jasno da će teško da zadrži jednog od najboljih napadača sveta, pa želi adekvatnu zamenu.

"Fernando Tores je trenutno igrač drugog kluba. Moramo da sačekamo kraj sezone i tada odlučimo koji pristupačni igrači mogu doći ovde i dobro odraditi posao. Fernando je upoznat sa istorijom kluba i značenjem igre ovde, a ne moram da govorim o njegovim sposobnostima", rekao je Simeone.

Argentinac je bio saigrač tada mladom Toresu od 2002. do 2005. u Atletiku.

"Znam koliko može biti važan, ali je komplikovano. Ne želim da kažem doći će ili neće. On je sjajan igrač i moramo da poštujemo njegov izbor", rekao je Simeone.

Trener Atletika je na isti način prokomentarisao i status svoje prve zvezde Falkaa.

"Ja nisam Falkao, niti sam njegov menadžer. Ja sam trener i izuzetno ga poštujem, jer dao mi je mnogo i u River Plejtu i ovde. Uvek igra maksimalno, a ja stvarno poštujem igrače koji imaju takav pristup. Ali svako donosi odluke o sopstvenom životu, svaka osoba je drugačija, i moramo da se poštujemo međusobno. Oni koji ostanu će uvek biti najbolji", rekao je Simeone.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Atletiko daje Falkaa za Toresa?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: