Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mesi: Novak i Nadal fenomeni

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Mesi: Novak i Nadal fenomeni Empty
PočaljiNaslov: Mesi: Novak i Nadal fenomeni   Mesi: Novak i Nadal fenomeni EmptyNed Mar 24, 2013 1:28 pm

Napadač Barselone Argentinac Lionel Mesi priznao je za argentinsku televiziju da ga otac stalno kritikuje i da je od njega retko dobijao pohvale.
Mesi: Novak i Nadal fenomeni 125115422651449c88e98a9089258496_orig
"Za mog 'starog' nikada ne igram dobro."

"Od malena me je kritikovao i ukazivao na greške, što mi je u stvari pomagalo da u svakom narednom meču budem bolji", rekao je Mesi za argetinski TyC Sports.

Najbolji fudbaler današnjice ističe da ga je otac retko hvalio.

"Retko me je hvalio i nikada nisam cuo da je rekao 'Dobro si igrao'", rekao je Mesi za svog oca i menadžera Horhea Mesija.

Mesi ipak, ističe da je on sebi najveći kritičar.

"Sebi sam najveći kritičar. Imao sam dosta loših partija", rekao je Mesi.

On je naglasio da ne voli da priča o svom privatnom životu, ali je priznao da svojoj supruzi pomaže u negovanju četvoromesečnog sinčića Tijaga.

"Ako vas baš interesuje, pomažem u svemu oko bebe - menjam mu pelene, kupam ga, stavljam ga da spava i ...to mi se svidja", rekao je Mesi.

Jedan od najvećih fudbalera svih vremena istakao je da ga pored fudbala, interesuju i ostali sportovi i dodao da najviše ceni košarkaša Kobi Brajanta i tenisere Novaka Đokovića, Rodžera Federera, Rafaela Nadala i Huana Martina del Potra.

"Oni su fenomeni u onome što rade", rekao je Mesi.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Mesi: Novak i Nadal fenomeni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novak ili Mesi?
»  Nadal u finalu!
» Nadal u dva finala u Čileu
» Đoković - Nadal 3:2 (kraj)
» Nadal odgovorio "arogantnom" Novaku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-
Skoči na: