Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Krivokapić: Navijam za Srbiju, a za koga bih?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Krivokapić: Navijam za Srbiju, a za koga bih? Empty
PočaljiNaslov: Krivokapić: Navijam za Srbiju, a za koga bih?   Krivokapić: Navijam za Srbiju, a za koga bih? EmptyPet Jan 27, 2012 5:22 am

Krivokapić: Navijam za Srbiju, a za koga bih? 00067235
Rukometni reprezentativac Mađarske Milorad Krivokapić izjavio je da će u završnici Evropskog prvenstva navijati za reprezentaciju Srbije, tim za koji je ranije nastupao.

- U završnici Evropskog prvenstva navijaću svim srcem za Srbiju, a za koga bih - rekao je Krivokapić agenciji Beta.

On je ocenio da ga igra Srbije na ovom prvenstvu uopšte ne iznenađuje, jer je selekcija sastavljena od vrhunskih igrača koji igraju po najboljim evropskim klubovima.

- Nemoguće je da tako dobri igrači budu loši. Mislim da je najveći problem Srbije bio česta smena selektora. Ovoga puta selektor nije smenjen nakon prvog neuspeha i pokazalo se da je kontinuitet u radu doneo rezultat.

Novosadska publika uglavnom je dobro prihvatila igrača rođenog u Bačkoj Palanci, ali je bilo i provokacija u prvom kolu protiv Rusije, za koje kaže da nije "posebno obratio pažnju".

- Svako ko kupi ulaznicu može da navija kako hoće, ali ljudi ne znaju da je moja majka Mađarica i da sam državljanstvo te zemlje dobio mnogo pre nego što sam počeo da nastupam za njihovu selekciju.

Krivokapić je dodao da za reprezentaciju Mađarske "ne igra za pare", već mu se "jednostavno ranije ukazala prilika da igra" i on je to iskoristio. Milorad Krivokapić ima 32 godine i trenutno igra za Cimos iz Kopra.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Krivokapić: Navijam za Srbiju, a za koga bih?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hrvati: “Ne idite u Srbiju”
» Hrvati se 'mobilišu' za Srbiju
» 'Sudar titana' - Za koga navija Durant?
» Austrija desetkovana dočekuje Srbiju
» Selektor Francuske: "Srbiju vodi gospodin Eurobasket!"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Rukomet-
Skoči na: