Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mrđa: Daću gol u Kruševcu Pročitajte

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Mrđa: Daću gol u Kruševcu  Pročitajte  Empty
PočaljiNaslov: Mrđa: Daću gol u Kruševcu Pročitajte    Mrđa: Daću gol u Kruševcu  Pročitajte  EmptyNed Avg 18, 2013 3:28 am

Mrđa: Daću gol u Kruševcu  Pročitajte  00107480
Po drugi put je Dragan Mrđa imao debi u dresu Crvene zvezde. Iskusni napadač i povratnik iz inostranstva u finišu duela sa Jagodinom u okviru 2. kola Jelen Superlige Srbije (2:1) imao je priliku da postigne i gol, ali nije bio dovoljno skoncentrisan. Ipak, zadovoljan je povratkom među crveno-bele, a uverava da će vremenom doći i golovi. Možda već u Kruševcu u narednom kolu. - Mislim da sam dobro ušao u utakmicu, imao dve prilike, ali nisam uspeo da se upišem u strelce. U odnosu na prvi period u Zvezdi mnogo toga se promenilo. Stariji sam, iskusniji za razliku od 2001. godine kada sam tek počinjao - rekao je Mrđa posle utakmice sa "ćuranima". On je oduševljen i posetom na tribinama, rekavši da je mnogo manje navijača dolazilo na "Marakanu" u prvom periodu boravka u klubu. - Nisam znao gde da gledam kada sam izašao iz tunela. Ranije nas je gledalo mnogo manje ljudi, maksimum tri ili četiri hiljade, a videli ste kakav je ambijent bio na tribinama sada. Zaista sam presrećan zbog povratka. Očekujem da već na narednom meču u Kruševcu da postignem i gol. Napredak jeste veoma neugodan rival koji je ambiciozno ušao u novu sezonu, neće biti lako, ali i pored toga nadam se i verujem u trijumf.

Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Mrđa: Daću gol u Kruševcu Pročitajte
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: