Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Miljković: Ne razmišljam o kraju

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Miljković: Ne razmišljam o kraju Empty
PočaljiNaslov: Miljković: Ne razmišljam o kraju   Miljković: Ne razmišljam o kraju EmptySub Nov 23, 2013 8:50 pm

Jedan od najboljih srpskih odbojkaša svih vremena Ivan Miljković rekao je da još ne razmišlja o kraju karijere.
[Only admins are allowed to see this image]
Miljkovič trenutno brani boje turskog Fenerbahčea, sa kojim se bori na dva fronta, u turksom šampionatu i Čelendž kupu.

„Ne razmišljam o povlačenju. Fokusiran sam potpuno na ovu sezonu. Imam ugovor sa Fenerbahčeom do kraja ove sezone i tada ćemo videti. Ali, i dalje mnogo uživam u odbojci i ne znam kada ću reći da je došao kraj“, rekao je Miljković.

Tokom karijere, Miljković je igrao u Srbiji, Italiji, Grčkoj i Turskoj, ali ne i Rusiji, koja ima jednu od najjačih liga na svetu. Na pitanje da li žali zbog toga, Miljković je rekao:

„Iskreno, ne. I, zašto bih? Na primer, nikada nisam osvojio zlato na Svetskom prvenstvu, da li bih zato trebalo da igram za reprezentaciju dok to ne učinim? Ne. U ovom trenutku sam srećan što igram u Turskoj. U ovom trenutku, novac je u Turskoj. Dosta ulažu u najbolje odbojkaše. Ako se tako nastavi i u narednim godinama, liga će rasti i biti sve jača“.

Fenerbahče važi za jednog od najjačih klubova u Turskoj, a ove sezone igra u Čelendž kupu i očigledan cilj tima je da sledeće godine dođe do Lige šampiona.

„Ako želimo da se kvalifikujemo u Ligu šampiona, moramo da igramo dobro u turskom šampionatu, da budemo šampioni ili vicešampioni. Ali, dug put je pred nama. Plej-of je tek u martu ili aprilu. Nema sumnje da je Fenerbahče sve jači i nadam se da ćemo sledeće godine igrati protiv najjačih timova u Evropi“, rekao je Miljković, koji je sa reprezentacijom Srbije bio olimpijski šampion i dva puta prvak ’Starog kontinenta’.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Miljković: Ne razmišljam o kraju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Odbojka-
Skoči na: