Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

  Tončev: Daudi novac kad i svima

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

 Tončev: Daudi novac kad i svima Empty
PočaljiNaslov: Tončev: Daudi novac kad i svima    Tončev: Daudi novac kad i svima EmptyUto Jan 21, 2014 9:09 am

Potpredsednik Crvene zvezde Ivica Tončev rekao je da je Abiola Dauda dobijao novac kao i ostali fudbaleri i da nema informaciju da li je tražio raskid ugovora.
 Tončev: Daudi novac kad i svima 178528871052debc9e614b1646306427_orig
Menadžer nigerijskog fudbalera Patrik Merk najavio je da će Dauda zatražiti raskid ugovora, iako je otputovao sa ‘crveno-belima’ na pripreme u Sloveniju.

“Ne znam kakav papir je došao u klub, ja sam u inostranstvu, u sredu popodne ću moći više o tome da kažem”, rekao je Tončev za B92.

Tončev je ostao pri stavu da Dauda sigurno neće napustiti klub bez obeštećenja, ali da za sada nema zainteresovanih klubova.

“Kada su svi igrači dobili pare, dobio je i on deo od dugovanja. Rekao sam da Dauda neće otići bez obeštećenja, međutim, mi još nemamo ponudu za njega”, istakao je Tončev.

Nigerijac je krajem prošle godine zahtevao da mu se isplati polovina dugova, ali je dobio mnogo manju sumu i još prošle nedelje nagovestio zaoštravanje situacije. On je tada zapretio da neće otići na pripreme, ali je krenuo sa ekipom u Portorož, gde će Zvezda boraviti u narednih nedelju dana.

Dauda je u 2013. odigrao za Zvezdu 32 utakmice i dao 13 golova.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Tončev: Daudi novac kad i svima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: