Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zabrinuti Vuković spremio iznenađenje za Dance

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Zabrinuti Vuković spremio iznenađenje za Dance Empty
PočaljiNaslov: Zabrinuti Vuković spremio iznenađenje za Dance   Zabrinuti Vuković spremio iznenađenje za Dance EmptySub Jan 28, 2012 3:16 am

Zabrinuti Vuković spremio iznenađenje za Dance 00067303
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Veselin Vuković izjavio je pred finalni meč Evropskog prvenstva protiv Danske da u završnici ne pobeđuje uvek bolji tim.

- Imamo šansu, daćemo sve od sebe i pokušaćemo da osvojimo zlatnu medalju - rekao je Vuković, a prenosi Beta.

Vuković je istakao da je Danska jača u odnosu na prvi duel u grupi A jer se ekipi u međuvremenu pridružio Bo Spelerberg.

- Imamo malo vremena da se pripremimo, oni su sa Spelerbergom dobili kvalitet više, ali mi ćemo timskom igrom da im pariramo. Međutim, mi im pripremamo nešto za iznenađenje.

Vuković je dodao da Danci igraju vrlo dobro kada su u prednosti.

- U finalu ne pobeđuje uvek bolji tim, moram da objasnim igračima da se ne opterećuju. Daćemo sve od sebe da iskoristimo ukazanu šansu. Danci su jako ozbiljna reprezentacija, a mi smo emocionalno jako iscrpljeni, što me brine - zaključio je selektor Srbije.

"Orlovi" će u finalnom meču biti oslabljeni za Žarka Šešuma, koji je na neverovatan način povređen tokom duela sa Hrvatskom.

Finale Evropskog prvenstva između Srbije i Danske igra se u nedelju u 17:00 časova u Beogradskoj areni.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Zabrinuti Vuković spremio iznenađenje za Dance
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kecman: U Tel Aviv po iznenađenje
» Vuković: “Pravi protivnik za nas”
» Vuković: "Bez zlata zbog idiota"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Rukomet-
Skoči na: