Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miha demolirao bivši klub i obradovao vatrenu navijačicu Milana Empty
PočaljiNaslov: Miha demolirao bivši klub i obradovao vatrenu navijačicu Milana   Miha demolirao bivši klub i obradovao vatrenu navijačicu Milana EmptySub Nov 28, 2015 10:27 pm

Ubedljiva pobeda Rosonera nad Sampdorijom rezultatom 4:1
Evo Mihe u vrhu Serije A! Zahvaljujući pobedi nad bivšim klubom, Siniša Mihajlović se probio sa Milanom na 5. mesto Serije A. Na San Siru je pala Sampdorija rezultatom 4:1 (2:0).
Miha demolirao bivši klub i obradovao vatrenu navijačicu Milana Sinisa-Mihajlovic-620x350
Francuz je najpre na tacni poslužio Bonaventuru u 16. minutu, da bi potom bio precizan sa bele tačke upravo nakon faula koji je Bonaventura iznudio u 36. minutu. Nijangov gol za najavu boljih dana, gol posle 36 mečeva posta.

U 49. minutu bilo je jasno da će bodovi ostati u gradu mode. Nijang je postigao drugi gol na meču, a 4:0 je stajalo u 74. minutu Rezervista Adrijano je bio precizan. Konačan rezultat postavio je Eder golom iz penala u 87. minutu.

Ovom pobedom Milan je obradovao i svoju vatrenu navijačicu Klaudiju Romani koja je poznata po svojim seksi prognozama. Ovoga puta nije bila precizna. Jeste pogodila pobedu, ali je tipovala da će na kraju biti 2:1.