NULA CRNO-BELIH Novi kiks Partizana, Đukiću se drma klupa

NULA CRNO-BELIH Novi kiks Partizana, Đukiću se drma klupa Empty
PočaljiNaslov: NULA CRNO-BELIH Novi kiks Partizana, Đukiću se drma klupa   NULA CRNO-BELIH Novi kiks Partizana, Đukiću se drma klupa EmptyNed Okt 01, 2017 8:01 pm

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da iskoriste poraz Crvene zvezde u 12. kolu, jer su u Humskoj u bledoj partiji remizirali sa Čukaričkim 0:0.
NULA CRNO-BELIH Novi kiks Partizana, Đukiću se drma klupa Po9ktkqTURBXy85MDgxOTM1YWI2Nzc3ODJkMDU2NWEyODQyM2RkZGEwMC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Crno-beli su pokušali da poprave utisak posle poraza od kijevskog Dinama (2:3) u Ligi Evrope, ali... Protiv Čukaričkog su debelo podbacili jer su jedino protivniku pretili u prvom poluvremenu, dok se u nastavku igra crno-belih potpuno raspala.
Imali su izabranici Miroslava Đukića i sreće, jer su "brđani" preko Ognjena Mudrinskog u prvom delu pogodili prečku. U finišu se prvi put sa istoka začulo "Đukiću, odlazi". Jasno je da se posle silnih kikseva, koji su se već nagomilali, strategu Partizana drma klupa i da je njegov ostanak u Humskoj pod znakom pitanja.

"Parni valjak" je posle ovog remija ostao iza Crvene zvezde, koja je poražena od Napretka (0:1). Sada crno-beli za večitim rivalom zaostaju četiri boda.

PRVO POLUVREME: "Brđani" pogodili prečku

Crno-beli su ofanzivno ušli u meč, najviše je pretio Ognjen Ožegović, rešen da se iskupi za kiks za duel u Evropi... U nekoliko navrata je pretio sa ivice šesnaesterca, ali je Kirovski ostao nesavladan.
Imao je Partizan još jednu šansu da se domogne vođstva, u odličnoj poziciji je bio Nemanja Antonov u 19. minutu, ali je njegov udarac zaustavio Aleksandar Kirovski. Nije ni Čukarički bio bez šansi, Nikola Drinčić je pokušao sa 20-ak metara, no Stojković je bio siguran.

Utakmicu u Humskoj gleda i bivši napadač Partizana Valeri Božinov, koji bivše saigrače bodri sa atletske staze.Sjajnu šansu je Čukarički imao u 30. minutu, Samjuel Ovusu je centrirao, a Ognjen Mudrinski je uhvatio volej i pogodio prečku. Imao je Partizan sreće u toj situaciji. Isti igrač je samo minut kasnije propustio još jednu kolosalnu priliku, ali njegov udarac završava pored gola.
Ognjen Ožegović najviše se trudio, ali njegovi šutevi nisu uspevali da završe u mreži Čukaričkog.

DRUGO POLUVREME: Sa istoka se čulo "Đukiću, odlazi"

Na početku drugog poluvremena igralo se prilično rastrzano, bez stvorene šanse ni na jednoj strani. U 57. minutu čuli su se i prvi zvižduci. Golmani su u nastavku bili besposleni, malobrojni udarci su završavali preko gola.

Pokušao je Miroslav Đukić da razmrda svoje izabranike uvođenjem Solomona, no ni on nije imao prilike da se istakne. Zato jeste Tavamba, ali je njegov udarac u 71. minutu završio pored gola.Navijači nisu zadovoljni kako Partizan igra pod vođstvom Miroslava Đukića, pa se sa istoka prvi put u sezoni začulo "Đukiću, odlazi". Očigledno su "grobari" bili razočarani očajnom partijom svojih ljubimaca, posebno u drugom poluvremenu.Ognjen Mudrinski je dobio žestok udarac od Evertona i nije mogao da nastavi meč. Trener "brđana" Nenad Lalatović je bio besan, jer je očigledno reč o težoj povredi

"Parni valjak" je najbolju šansu na meču imao u 87. minutu, ali je udarac Sejdube Sume zaustavio Kirovski.

Partizan - Čukarički 0:0

Stadion: Partizan. Gledalaca: 3.000. Sudija: Srđan Jovanović.

Partizan: Stojković, Nemanja R. Miletić, Mitrović, Ostojić, Antonov, Everton, Marjanović (od 82. Ilić), Đuričković, Tavamba, Suma, Ožegović (od 46. Solomon).

Čukarički: Kirovski, Jovanović, Puškarić, Kopitović, Bogosavac, Docić, Drinčić, Mićin (od 70. S. Jovanović), Kajević (od 88. Milojević), Ovusu, Mudrinski (od 81. Zorić).