Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gargano: Snajder je bežao da ga ne išamaram

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Gargano: Snajder je bežao da ga ne išamaram Empty
PočaljiNaslov: Gargano: Snajder je bežao da ga ne išamaram   Gargano: Snajder je bežao da ga ne išamaram EmptySub Jan 28, 2012 3:22 am

Gargano: Snajder je bežao da ga ne išamaram 00067293
Fudbaler Napolija Valter Gargano želeo je da išamara Veslije Snajdera na utakmici četvrtfinala Kupa italije u Napulju. Holanđanin je neoprezno pogodio đonom Urugvajca posred cevanice i samo pukom srećom je Garganova potkolenica ostala čitava. Čim se pridigao Južnoamerikanac je u nastupu besa kidisao ka Snajderu u želji da se fizički obračuna sa njim. Zahvaljujuči intervenciji njegovih saigrača nije dobio priliku da se revanšira veznom igraču “neroazura”.

- To je bilo veoma loše s njegove strane. Ne znam da li je bilo kukavički, ali znam da mi je zamalo polomio nogu. U tom trenutku bio sam toliko ljut i pojma nemam kako sam uspeo da se iskontrolišem. u afektu sam želeo da mu podelim par šamara, ali sam srećom ostao pribran da to ne učinim. Nisam smeo da ostavim saigrače na cedilu - rekao je temperamentni Gargano.

Fudbaler Napolija je dodao da ga je posle tog trenutka Snajder zaobilazio u širokom luku.

- Snajder je bio svestan šta je uradio i zapravo mi se više nije približavao do kraja utakmice. Znao je da rizikuje da bude ošamaren.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Gargano: Snajder je bežao da ga ne išamaram
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: