Uspeo Grantov debi na klupi Partizana

Uspeo Grantov debi na klupi Partizana Empty
PočaljiNaslov: Uspeo Grantov debi na klupi Partizana   Uspeo Grantov debi na klupi Partizana EmptySub Jan 28, 2012 4:54 am

Uspeo Grantov debi na klupi Partizana Grant74694020120126221405
Fudbaleri Partizana trijumfovali su u prvom kontrolnom meču na pripremama u Izraelu, a pod vođstvom novog trenera Avrama Granta. Ruski drugoligaš SKA Energija savladan sa 4:2.
Prva provera fudbalera Partizana na pripremama u Hercliji danas je uspešno okončana.

Na trenerskom debiju Avrama Granta na klupi crno-belih, Partizan je slavio rezultatom 4:2.

Prvi su do gola ipak stigli Rusi, već u 12. minutu, a strelac je bio Kisiljev. Na isteku prvog poluvremena izjednačio je Eduardo posle kornera, a pravi preokret je usledio u drugom delu igre.

Posle pet minuta igre u nastavku, Tomić je doneo prednost crno-belima, da bi zatim Babović sa dva gola, u 60. minutu iz slobodnog udarca i 63. sa ivice šesnaesterca, tu prednost učinio vrlo ubedljivom.