Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EL: Barselona "pregazila" Makabi Empty
PočaljiNaslov: EL: Barselona "pregazila" Makabi   EL: Barselona "pregazila" Makabi EmptyČet Jan 26, 2012 11:51 am

Barselona je na gostovanju u Tel Avivu lako dobila Makabi sa 71:57 u drugom kolu grupe H top 16 faze Evrolige.
EL: Barselona "pregazila" Makabi 13390259474f21cfe848a6f283003941_orig
Bila je to peta uzastopna pobeda Barselone nad Makabijem. Katalonci su sada prvi u grupi sa dve pobede.

Lorbek je bio najefikasniji kod gostiju sa 18 poena, od koji je devet uubacio u poslednji pet minuta igre. Vaskez je ubacio 14 poena, uz sedam skokova, Ingls je dao 13 i uhvatio devet lopti. Kosta Perović je bio startni centar, odigrao je 18 i po minuta i zabeležio četiri poena i isto toliko skokova.

Kit Lengford je bio najefikasniji kod Makabija sa 17 poena, Demond Malet je dodao 12. Makabi je bolje otvorio utakmicu, vodio sa sedam razlike posle 10 minuta, ali se Barsa vratila i rezultat na poluvremenu je bio 29:29.

Makabi je poveo sa 51:49 na početku poslednje četvrtine, ali je onda Barsa preuzela kontrolu. Do kraja meča napravili du seriju 22:6 i slavili sa 14 poena prednosti.