Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novak: ''Janko, svaka čast! Voleo bih da sam u Pragu...''

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Novak: ''Janko, svaka čast! Voleo bih da sam u Pragu...'' Empty
PočaljiNaslov: Novak: ''Janko, svaka čast! Voleo bih da sam u Pragu...''   Novak: ''Janko, svaka čast! Voleo bih da sam u Pragu...'' EmptySub Apr 07, 2012 12:23 am

Novak: ''Janko, svaka čast! Voleo bih da sam u Pragu...'' Novak81144020120407123247
Prvi teniser sveta uputio podršku Dejvis Kup reprezentaciji Srbije koja u Pragu vodi veliku borbu protiv Češke.
Maratonski duel Tipsarevića i Štepaneka nije ostavio ravnodušnim Novaka Đokovića, koji je preko svog profila na Fejsbuku čestitao Janku na velikoj pobedi, a reprezentaciji Srbije poželeo ukupni trijumf protiv Čeha.
''Kakav neverovatan meč protiv Radeka, svaka čast Janku na borbi i strpljenju! Pet sati! Nedostaje mi ta atmosfera, voleo bih da sam tamo... Napred Srbija! Svim srcem sam uz vas, momci. Idemo do pobede'', napisao je Novak na svom profilu.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Novak: ''Janko, svaka čast! Voleo bih da sam u Pragu...''
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Janko uspešno startovao u Marseju
» Vesna Dolonc odbranila čast Srba
» Janko dobro startovao u Londonu
» Janko za titulu protiv Monaka
» Sigurni Janko u tri seta do pobede

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-
Skoči na: