Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

  Alilović: Ovo nije nacionalni obračun, ne zovite me Darko Stanić

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

 Alilović: Ovo nije nacionalni obračun, ne zovite me Darko Stanić Empty
PočaljiNaslov: Alilović: Ovo nije nacionalni obračun, ne zovite me Darko Stanić    Alilović: Ovo nije nacionalni obračun, ne zovite me Darko Stanić EmptyPet Jan 27, 2012 12:33 am

 Alilović: Ovo nije nacionalni obračun, ne zovite me Darko Stanić 00067228
Rukometni meč između Srbije i Hrvatske biće prvi na kojem će u našoj zemlji prisustvovati blizu 20.000 gledalaca. Atmosfera je uzavrela, očekuje se 5.000 policajaca koji će se večeras potruditi da obezbezde sigurnost kako hrvatskim navijačima, tako i ovdašnjim fanovima. "Kauboje" obezbeđuju i specijalne jedinice srpkse policije u hotelu gde su smešteni, međutim, golman Hrvatske Mirko Alilović povdlači da će meč biti spektakl, a ne neki nacionalni obračun.

- Nikada nisam igrao pred više od 20.000 gledalaca i to najvećim delom protivničkih. Kakav će to biti spektakl! Međutim, sportisti na ovu utakmicu gledaju kao na još jedan polufinalni meč na velikom takmičenju, a ne kao na nacionalni obračun - kaže Alilović za jutarnji.hr i zaključuje:

- Molim vas, nemojte da me zovete hrvatskim Darkom Stanićem. Ja sam Mirko Alilović!
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Alilović: Ovo nije nacionalni obračun, ne zovite me Darko Stanić
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stanić spreman za pakleni ritam
» NBA: Lejkersi ne daju grad, Darko pokvario slavlje šampiona
» RSS: Kup na Kosovu nije provokacija
» Zvezdi teško, ni Bordo nije zadovoljan!
» Mega nije izdržala, Zvezda u finalu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Rukomet-
Skoči na: