Šok na ''Olimpiku'', Kjevo odneo bodove!

Šok na ''Olimpiku'', Kjevo odneo bodove! Empty
PočaljiNaslov: Šok na ''Olimpiku'', Kjevo odneo bodove!   Šok na ''Olimpiku'', Kjevo odneo bodove! EmptySub Jan 26, 2013 11:45 am

Novi kiks Lacija! Posle remija u prošlom kolu sa Palermom, ''Nebesko plavi'' poraženi na svom terenu od Kjeva, pa im je vodeći Juventus sada sve dalje.
Šok na ''Olimpiku'', Kjevo odneo bodove! Lacio108656020130126202301
U premijernoj utakmici 22. kola italijanske Serije A, Kjevo je kao gost na ''Olimpiku'' priredio veliko iznenađenje i savladao favorizovani Lacio rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Alberto Paloski u 61. minutu, pošto je prethodno Tero pogodio prečku. Rimljani su bili bolji rival tokom čitavog meča, imali konstantnu inicijativu, ali su gosti iskoristili jednu od svojih retkih prilika i došli do sva tri boda.

Domaći su imali pola sata da izbegnu poraz, ali su gosti iz Verone uspeli da sačuvaju stečenu prednost. Pobedonosni gol pogledajte.

Lacio tako nije uspeo da se približi lideru Juventusu, koji od 20:45h na svom terenu igra protiv Đenove.