Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anćeloti: "U Realu do kraja karijere!"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Anćeloti: "U Realu do kraja karijere!" Empty
PočaljiNaslov: Anćeloti: "U Realu do kraja karijere!"   Anćeloti: "U Realu do kraja karijere!" EmptySre Jun 26, 2013 3:08 am

Novoizabrani trener Real Madrida Karlo Anćeloti kazao je na promociji u španskoj prestonici da su mu se ostvarili snovi dolaskom u "Kraljevski klub" i da planira da u njemu ostane do kraja karijere.
Anćeloti: "U Realu do kraja karijere!" Anceloti600122038020130626160142
Novi trener Real Madrida Karlo An'eloti rekao je da se nada da će u španskom klubu ostati do kraja karijere.

"Biti u Real Madridu je za mene ostvarenje sna. To je klub sa velikom istorijom i tradicijom u fudbalu. Ja volim fudbal, tako da je Real san, san za sve. Veoma sam srećan da imam mogu'nost da vodim ovako veliku ekipu. Mislim da će Real Madrid biti kraj moje karijere je se nadam da ću ovde ostati dugo", rekao je Ančeloti na predstavljanju.

Anćeloti je kazao da neće imati ulogu "mirotvorca" u Realu, kako su ga nazvali pojedini španski listovi.

"Nikada nisam imao ulogu mirotvorca, mislim da za nečim takvim nema potrebe. Ja sam trener i želim da imam dobru atmosferu i odnose među igračima. Počinje nova era za njih i mene. Mislim da će odnosi u ekipi biti dobri, neće biti problema", kazao je Ančeloti.

Jedan od Anćelotijevih pomoćnika biće legendarni francuski fudbaler Zinedin Zidan.

"Zizu je odlučio da bi voleo da ima ulogu trenera i mislim da će biti veoma dobar asistent. Srećan sam što će biti pored mene, problem je samo u tome što neću moći da ga ubacim u igru", naveo je Anćeloti.

Anćeloti, koji je prošle sezone vodio francuski Pari Sen Žermen, rekao je da je u Real Madrid došao samo zbog dobrih odnosa ta dva kluba.

On je kazao da je zadovoljan igračima koje ima u timu i da će u narednim danima posle razgovora sa rukovodstvom videti šta može da se uradi što se promena tiče.

"Ne mogu sada da pričam o tome ko će otići, a ko ostati, nije vreme. Znaćemo u narednih par dana. Nemam potrebu za listom želja, videću kakvi su mi igrači potrebni. Neke promene bi dobro došle, ali ne mnogo njih", kazao je Anćeloti.

Ovaj 54-godišnji Italijan ne želi da se poredi sa prethodnim trenerom Reala, Žozeom Murinjom, koji je preuzeo engleski Čelsi.

"Nije korektno da se upoređuje Murinjo sa mnom. On je ovde odradio svoj posao, a ja ću raditi posle njega. On ima moje puno poštovanje, veliki je trener. Karakteri su nam drugačiji", rekao je Anćeloti.

On je istakao da još ne zna da li će zvezda Malage Isko preći u Real i dodao da će mu biti ogromna čast da trenira igrače poput Ikera Kasiljasa i Kristijana Ronalda.

"Potrebno je da igramo napadački fudbal, ovaj tim ima veliki kvalitet i neće ga biti teško organizovati. Pritisak je u redu, ne mislim da je veći nego u drugim klubovima, ali i da jeste ja volim da radim pod pritiskom", istakao je Anćeloti.

Njemu je ovo sedmi klub koji će trenirati u karijeri. Prethodno je vodio Ređianu, Parmu, Juventus, Milan, Čelsi i PSŽ.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Anćeloti: "U Realu do kraja karijere!"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anćeloti pozdravlja dolazak Aleksa
» Ronaldo: "Završiću karijeru u Realu"
» WTA i ATP liste - Devojke bez promena, ranking karijere Lajovića!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: