Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Venger: "Važan nam je FA kup"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Venger: "Važan nam je FA kup" Empty
PočaljiNaslov: Venger: "Važan nam je FA kup"   Venger: "Važan nam je FA kup" EmptyPet Jan 27, 2012 9:09 am

Venger: "Važan nam je FA kup" Venger74851020120127161921
Trener Arsenala Arsen Venger otrkiva da je Tobdžijama FA kup veoma bitan ove sezone.
Strateg Arsenala tvrdi da Tobdžije, kao i svake godine, idu na sve moguće trofeje.

"Ako pogledate moje rezultate videćete da mi je FA kup veoma bitan", rekao je Arsen Venger.

"Mislim da mi imamo najbolji skor u tom takmičenju prethodnih 15 godina", dodao je trener londonskog kluba.

"I prošle godine smo išli na sva četiri trofeja. Koliko timova je to uradilo ove sezone? Nijedan...", zaključio je Francuz.

Arsenal igra u nedelju protiv Aston Vile u četvrtom kolu FA kupa. Venger će možda moći da računa na Sanju, koji se vratio treninzima.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Venger: "Važan nam je FA kup"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Arsenal zadržao trenera, Venger potpisao ugovor sa "tobdžijama" do 2017.
» Venger: "Ne želim prosečne igrače" 26. JANUAR 2013. | 20:20 | IZVOR: SPORTSKE.NET

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: