Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novak posetio čuvenu 'Bombonjeru'

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Novak posetio čuvenu 'Bombonjeru' Empty
PočaljiNaslov: Novak posetio čuvenu 'Bombonjeru'   Novak posetio čuvenu 'Bombonjeru' EmptySub Nov 23, 2013 8:44 pm

Srpski teniser Novak Đoković nalazi se u Argentini gde će učestvovati u oproštaju Davida Nalbandijana, a tu priliku iskoristio je da poseti čuvenu ’Bombonjeru’.
Novak posetio čuvenu 'Bombonjeru' 10549997655291a689f20e9537409955_orig
Đoković je na svom ’Fejsbuk’ profilu okačio sliku sa stadiona Boke Juniors, a tom prilikom dobio je i dres kluba iz Buenos Airesa.

“Uživao sam danas u obilasku Boca Juniors stadiona koji stvarno izgleda spektakularno. Kao veliki poštovalac fudbala, zahvalan sam ljudima iz Boke i San Lorenza sto su mi poklonili njihove dresove koje ću sa zadovoljstvom poneti kući kao sećanje na ovo lepo putovanje”, napisao je Đoković na svom ‘Fejsbuku’.

Novak, koji je u Argentinu otputovao da bi uveličao oproštaj Nalbandijana, dan ranije je sa Nadalom igrao tenis ispred čuvenog glečera Perito Moreno.

Đoković i Nadal već nekoliko dana borave u Južnoj Americi, a prva stanica bio im je Santjago, gde su uveličali oproštaj Nikolasa Masua.

Po završetku obaveza u Argentini, najbolji srpski teniser je najavio da ga očekuje tronedeljni odmor.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Novak posetio čuvenu 'Bombonjeru'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novak: Nemamo moć da utičemo na ATP
» Novak ili Mesi?
» Najbolji? Novak
» Novak i Conga od 21.30h na B92
» Neustrašivi Novak u finalu!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-
Skoči na: