Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li to Laveci najavljuje povratak u Italiju?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Da li to Laveci najavljuje povratak u Italiju? Empty
PočaljiNaslov: Da li to Laveci najavljuje povratak u Italiju?   Da li to Laveci najavljuje povratak u Italiju? EmptySub Nov 28, 2015 10:26 pm

Argentinski napadač priznao da mu nedostaje Serija A
Da li to Laveci najavljuje povratak u Italiju? Tan2014-4-13_215351698_1-620x350
Napadač Pari Sen Žermena Ezekijel Laveci izjavio je da mu veoma nedostaje Italija i tamošnji fudbal.
Laveci je pre dolaska u Pariz pet sezona nastupao za Napoli, sa kojim je osvojio jedan Kup Italije i u potpunosti se afimirmisao.

– Nedostaje mi Italija i posebno italijanski fudbal. Napulj je veoma specijalan grad, ali i cela zemlja je fantastična, dok je Pariz drugačiji. Nije ni bolje ni lošije, ali ja sam Argentinac i mi volimo da igramo pod pritiskom. Možda fudbal u Seriji A nije kao nekada, ali je i dalje sjajno iskustvo i čini da se osećate živim – rekao je Laveci za Gazeta delo Sport.

On se poslednji dana dovodi u vezu sa povratkom na Apenine, pošto su zainteresovani Napoli, Inter, Milan i Juventus. Laveci je tokom karijere nastupao za Estudijantes i San Lorenco, pre nego što je 2007. godine stigao u Napoli, za koji je odigrao 188 utakmica i postigao 48 golova.

Za reprezentaciju Argenitine zabeležio 48 utakmica i dao sedam golova.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Da li to Laveci najavljuje povratak u Italiju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Serija A - Povratak Dekija, može li Baloteli do novog gola?
» POVRATAK U NAJBOLJU FORMU Ovako je Teo zadivio Kliperse na treningu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: