Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radnički 1964” jači od “Dubočice Empty
PočaljiNaslov: Radnički 1964” jači od “Dubočice   Radnički 1964” jači od “Dubočice EmptyPon Okt 02, 2017 7:43 am

Radnički 1964” jači od “Dubočice 48300-radnicki-1964-jaci-od-dubocice
Najefikasniji u redovima domaćina su bili Stefan Stanojev i Miloš Milosavljević sa po pet golova, dok se kod gostiju istakao Miodrag Čičić sa četiri postignuta gola.

Od samog starta utakmice domaći su nametnuli svoj stil igre i čvrstom odbranom i raznovrsnom igrom u napadu povećavali vođstvo do maksimalnih četiri razlike u 23. minutu igre. Gosti su pokušavali da se približe raspoloženom domaćinu, ali se na poluvreme otišlo sa tri gola prednosti za „Radnički“.

Na početku drugog dela igre igrači „Dubočice“ kreću na sve ili ništa i smanjuju rezultat na samo gol prednosti u 37. minutu, ali domaći od tog trenutka pojačavaju odbranu uz raspoloženog Ognjena Jovanovića na golu i raznovrsne Stefana Stanojeva i Miloša Milosavljevića u napadu dolaze do maksimalnih šest golova prednosti u 45. minutu. Do kraja utakmice gosti su pokušali u par navrata da preokrenu rezultat, ali im domaći nošeni podrškom sa tribina nisu dozvolili.

“Radnički 1964” sledećeg vikenda u okviru trećeg kola Super B lige gostuje ekipi “Planinke” u Kuršumliji.