Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NBA DEBI Bogdanović: Neverovatno, uđem u igru umesto Vinsa Kartera i čuvam Manua Đinobilija!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

NBA DEBI Bogdanović: Neverovatno, uđem u igru umesto Vinsa Kartera i čuvam Manua Đinobilija! Empty
PočaljiNaslov: NBA DEBI Bogdanović: Neverovatno, uđem u igru umesto Vinsa Kartera i čuvam Manua Đinobilija!   NBA DEBI Bogdanović: Neverovatno, uđem u igru umesto Vinsa Kartera i čuvam Manua Đinobilija! EmptySre Okt 04, 2017 5:45 am

Trećeg dana predsezone, prve korake u NBA ligi napravio je i Bogdan Bogdanović u pobedi Sakramenta nad San Antoniom (106:100). Srpski as je meč počeo sa klupe i za 14 minuta upoznavanja sa novim ambijentom imao je dva poena (šut 1/3) i tri skoka. Zanimljivo je da je Bogdan debitantske poene upisao zakucavanjem koje je podiglo na noge više od 16.000 gledalaca u “Golden 1 centru”. Neverovatan osećaj. Prvo sam bio u šoku kada sam video koliko se navijača pojavilo na prvom predsezonskom meču. Onda sam ponovo ostao šokiran kada sam ulazio u igru, kada sam čuo aplauze sa tribina. Bilo je: Vau, pa oni znaju ko sam! Konačno sam ovde - rekao je Bogdanović koga su navijači dočekali apluzom i skandiranjem njegovog imena.Bogdan je u igru ušao 4:20 minuta pre kraja prve četvrtine, a zamenio je legendarnog Vinsa Kartera.

- Vins mi je samo kratko rekao: “Uhvati onog tipa, on je tvoj, prati ga”. A trebalo je da čuvam još jednog neverovatnog igrača, Manuela Đinobilija. Neverovatno, ulazim umesto Vinsa i čuvam Manua! Kao klinac sam gledao klipove sa njihovim potezima. Obojica su popularni u Srbiji i obojica imaju fantastične karijere - iskren je Bogdanović.

Đinobili je meč završio sa tri poena, Pau Gasol se nije upisao u strelce, dok je među efikasnijima kod Sparsa bio Žofri Lovernj sa deset poena.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
NBA DEBI Bogdanović: Neverovatno, uđem u igru umesto Vinsa Kartera i čuvam Manua Đinobilija!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ABA: Umesto Makabija - Mađari?
» Top 10: Micov, Bogdanović, Dalo
» Uspeo Grantov debi na klupi Partizana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Kosarka-
Skoči na: