Daj gol, samo gol...

Daj gol, samo gol... Empty
PočaljiNaslov: Daj gol, samo gol...   Daj gol, samo gol... EmptyPon Jun 04, 2012 10:40 pm

Srbija večeras završava turneju, poslednji rival je Švedska. "Orlovi" posle lakih poraza od Španaca i Francuza žele pozitivan rezultat, i pored toga što ponavljaju da to nije bilo u prvom planu u ove dve nedelje...
Daj gol, samo gol... Srbija86510020120605090511
Porazi od Španaca i Francuza idu u rok službe, ne bole, a Mihajlović ih je podveo pod učenje i sticanje iskustva.

Večerašnji rival je slabiji od prva dva protivnika, međutim Švedska igra na EURO 2012. predvodi ih Zlatan Ibrahimović, pa nam neće biti lako. Pozitivan rezultat bi dosta značio mladom timu.

"Mi ćemo ići na pobedu, tačno je da rezultat nije u prvom planu, ali svejedno, ne izlazimo na teren da izgubimo", rekao je srpski selektor.

Ponovo će mešati karte, na golu će biti Aleksić, tri štopera su Subotić, Maksimović i oporavljeni Luković. Ukoliko ipak defanzivac Zenita ne bude mogao da igra, spreman je Tošić.

U veznom redu debituje Tomić, tu su Petrović, Mijailović i Obradović, zatim kao ofanzivni vezni Lazović i Tošić, iza Lekića koji će biti najistureniji.

Zoran Tošić će biti kapiten.

"Uvek sam spreman da preuzmem odgovornost", kaže "Bambi", a Radosav Petrović je svestan da se od tima očekuje i rezultat.

"Normalno je da navijače to najviše zanima", jasno je vezisti Blekburna.

Za Šveđane ovo je generalna proba pred meč sa Ukrajinom, Ibra će igrati od početka, i to kao polušpic iza Toivonena koji je dobio prednost nad rovitim Elmanderom.

Duel na "Rosundi" u Stokholmu počinje u 19 časova, prenos je na PRVA TV.