Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vodila 6-0 u taj-brejku i izgubila!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Vodila 6-0 u taj-brejku i izgubila! Empty
PočaljiNaslov: Vodila 6-0 u taj-brejku i izgubila!   Vodila 6-0 u taj-brejku i izgubila! EmptySub Jun 30, 2012 9:20 am

I to je moguće. Mlada rumunska teniserka Irina-Kamelija Begu imala je u sredu protiv Frančeske Skjavone 6-0 u taj-brejku trećeg seta ali je izgubila.
Vodila 6-0 u taj-brejku i izgubila! 9048784574fe344ecebc57073485286_orig
Osim šest vezanih, Rumunka je na turniru u Hertogenbošu imala još dve meč lopte prei rezultatu 7:6 i 8:7, ali ni to nije uspela da iskoristi.

„Kada sam prešla na drugu strani terena pri rezultatu 6-0 rekla sam sebi: ’Ne postoji velika razlika između dobijanja i gubljenja poena. Samo nastavi da se boriš.’ I na kraju sam dobila“, rekla je Skjavone.

Inače, Skjavone je takmičenje na turniru u Hertogenbošu završial u četvrtak u četvrtfinalu pošto je bolja od nje bila Kim Klajsters sa 6:3, 7:6.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Vodila 6-0 u taj-brejku i izgubila!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zvezda izgubila, gol Asamoe
» Gotovo, Zvezda izgubila titulu!!!
» Bosna izgubila od Brazila autgolom u 90. minutu
» PRVI PORAZ Zvezda u nadoknadi izgubila u Kruševcu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-
Skoči na: