Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine''

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine'' Empty
PočaljiNaslov: Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine''   Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine'' EmptyPet Jul 06, 2012 5:43 pm

Seržinjo Grin za sada ima pozitivne utiske o novoj sredini, ističući da su ga fudbaleri Vojvodine odlično prihvatili. Drago mu je što je prvi Holanđanin u Srbiji, ali ne želi da daje ''laka obećanja'' kad je njegov učinak u pitanju.
Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine'' Serzinjogrin89337020120702155105
Vojvodina je ovog leta dobila vredno pojačanje iz Holandije. Seržinjo Grin još uvek nije dovoljno spreman za maksimalne napore, ali njegovo dosadašnje iskustvo nagoveštava da bi on trebalo da bude važan šraf u ekipi Zlatomira Zagorčića naredne sezone.
Grin se juče priključio ekipi u Austriji na pripremama i njegovi prvi utisci o novoj sredini su veoma pozitivni.
''Vojvodina je ozbiljna ekipa, igra sbrzo, sa malo dodira, što meni veoma odgovara. Momci su me sjajno prihvatili, otvoreni su za razgovor... Drago mi je i što ću opet obući crveno-beli dres, kao u Fejenordu'', izjavio je Grin.
Kad su u pitanju prognoze učinka Vojvodine u narednoj sezoni, Grin ne želi njima da se bavi, dodajući i da ne želi da daje laka obećanja.
Ponosan je i zbog činjenice da je prvi holandski fudbaler u Srbiji.
''Fudbal spaja ljude, riši granice i nadam se da sam svojim dolaskom otvorio put za još nekog fudbalera iz Holandije'', poručio je Grin.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Grin: ''Odgovara mi stil igre Vojvodine''
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Manojlović: "Jedva čekamo Igre!"
» Pobede Vojvodine i Mladog radnika
» Najnovije pojačanje Vojvodine stiže iz Juventusove primavere
» Odbojkaši Novog Pazara, Crvene zvezde i Vojvodine na korak od polufinala plej-ofa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: