Naftan se žali, Zvezda spremna za revanš...

Naftan se žali, Zvezda spremna za revanš... Empty
PočaljiNaslov: Naftan se žali, Zvezda spremna za revanš...   Naftan se žali, Zvezda spremna za revanš... EmptyNed Jul 22, 2012 1:36 am

Belorusi na svom zvaničnom sajtu obelodanili da su poslali protest UEFA zbog poništenog gola. Zvezda naučila lekciju, spremna da u revanšu 90 minuta odigra na istom nivou.
Naftan se žali, Zvezda spremna za revanš... Kasalica-velika91420020120722094150
Na zvaničnom sajtu beloruskog kluba navodi se da je greška finskog sudije uticala na rezultat jer nije priznat čist gol domaćima.

"U narednom napadu je Zvezda postigla gol za 4:2", kažu u Naftanu.

Dodaju da su svesni da protest neće promeniti ništa, ali i da ne mogu da ne reaguju.

U Zvezdi su pobedu u Vitebsku stavili ad - akta. Pobedu da, ono što se desilo u drugom poluvremenu je prilika za pouku.

"Imaćemo analizu, najvažnije da smo pobedili, ne mogu da kažem da smo se opustili u nastavku jer su nas Prosinečki i stariji saigrači opominjali šta može da nam se desi", rekao je "Sportskom žurnalu" dvostruki strelac Kasalica.

"Ići ćemo na pobedu na Marakani kako bismo pokazali da zaslužujemo Zvezdin dres", dodao je brzonogi napadač.

U klubu se trude da ne razmišljaju o Omoniji, ali moguće je da će sledeće nedelje Prosinečki, posle revanša sa Naftanom putovati na Kipar da pogleda narednog rivala u duelu sa Viteseom.