Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JSL: OFK ubedljiv, poraz Rada Empty
PočaljiNaslov: JSL: OFK ubedljiv, poraz Rada   JSL: OFK ubedljiv, poraz Rada EmptySub Okt 27, 2012 9:13 pm

Utakmicama 10. kola u subotu je nastavljeno takmičenje u Jelen Superligi, a pobede su zabeležili OFK Beograd, Sloboda i Spartak Zlatibor voda.
JSL: OFK ubedljiv, poraz Rada 1992047565501ff8927a969703542739_orig
Pobednika nije bilo na meču između BSK Borče i Smedereva.

Prvi gol u 10. kolu pao je na Karaburmi gde je OFK Beograd već u osmom minutu došao do prednosti protiv niškog Radničkog, a strelac je bio Bogavac.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde bio je koban za Nišlije i u 29. minutu kada je postigao drugi gol i tako doneo svom timu već nakon pola sata ozbiljnu prednost.

'Romantičari' su praktično sav posao završili u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je Adžić postigao treći gol za OFK Beograd nakon kornera koji je izveo Veseljko Trivunović. Domaći sastav nije se zaustavio, pa je odmah na startu drugog dela nastavio da rešeta mrežu Radničkog.

U 48. minutu Milić je četvrti put zatresao mrežu Nišlija, a tri minuta kasnije Pavlović je povećao na 5:0. Radnički je smanjio prednost u 69. minutu, golom Jovanovića nakon kornera.

Nedaleko od stadiona na Karaburmi BSK je protiv Smedereva u 11. minutu došao do prednosti pogotkom Đukića i tako pokazao da debakl protiv Crvene zvezde nije ozbiljnije uticao na ekipu. Gosti iz Smedereva brzo su se konsolidovali i u 32. minutu stigli su do izjednačenja, strelac je bio Veljović.

Fudbaleri Slobode su na svom terenu minimalnim rezultatom pobedili Rad, a gol je postigao Ranđelović pred kraj prvog poluvremena. U nastavku je Rad pokušavao da dođe makar do boda, ali su Užičani uspešno sačuvali svoj gol.

Činilo se da pobednika neće biti na meču između Hajduka i Spartaka, ali su Subotičani u poslednjim trenucima meča, golom Novakovića, došli do tri boda.