Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu" Empty
PočaljiNaslov: Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu"   Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu" EmptyUto Nov 06, 2012 7:57 am

Kristijano Ronaldo tvrdi da Leo Mesi nije jedini kandidat kada je u pitanju nagrada koju FIFA dodeljuje najboljem igraču na svetu.
Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu" Roni100633020121025095916
Jedan od najvećih favorita za osvajanje Zlatne lopte Portugalac Kristijano Ronaldo, istakao je da mu nije Mesi jedini rival u borbi za ovu prestižnu nagradu, a dodao je i da je umoran od poređenja sa Leom Mesijem.

"Pomalo sam se umorio od svega toga. Ne volim da se poredim s drugima. Mesi i ja se razlikujemo.

On može da osvoji Zlatnu loptu, baš kao i Ćavi ili Inijesta. Ne bismo smjeli da zaboravimo ni Drogbu ili Falkaoa, oni takođe mogu do trofeja", istakao je Ronaldo.

Polemike oko toga ko će postati službeno najbolji igrač sveta, završće se tek 7. januara 2013. godine, kada će najbolji od najboljih biti objavljen na svečanoj ceremoniji koja će se održati u Cirihu.


Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ronaldo: "Završiću karijeru u Realu"
» Novak: Nisam prvi favorit za zlatnu medalju
» Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih"
» Ronaldo: Dokazali da smo bolji
» Kristijano Ronaldo se seli u Pariz?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: