Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih" Empty
PočaljiNaslov: Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih"   Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih" EmptyPet Jan 27, 2012 9:06 am

Endi Marej je pružio snažan otpor Novaku Đokoviću u polufinalu Australijan Opena, ali je na kraju ipak poražen. Škot tvrdi da je pokazao da može da igra sa najboljima.
Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih" Velika72999020120107102514
Endi Marej nije bio nezadovoljan nakon poraza od Novaka Đokovića (2:3) u polufinalu otvorenog prvenstva Australije.

"Svaka osoba sazreva u različito vreme. Sada osećam da sam psihički spreman da se takmičim sa trojicom najboljih", rekao je Škot.

"Mislim da su večeras nijanse odlučivale", dodao je Endi Marej.

"Ponosan sam na partije koje sam pružio u Australiji i veoma sam zadovoljan svojom formom", zaključio je britanski teniser.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Marej: "Pokazao sam da mogu da igram protiv najboljih"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RF: "Ako osvojim GS, mogu i na vrh"
» Janko za titulu protiv Monaka
» Ronaldo: "Mogu i Ćavi i Inijesta da osvoje Zlatnu loptu"
» Jelena više nije u Top 10, Krunićeva među 100 najboljih na svetu!
» U19: Debakl protiv Francuske - 0:3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-
Skoči na: