Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

  Vermezović: Ilić ne može sam

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

 Vermezović: Ilić ne može sam Empty
PočaljiNaslov: Vermezović: Ilić ne može sam    Vermezović: Ilić ne može sam EmptySub Nov 17, 2012 1:33 pm

 Vermezović: Ilić ne može sam 00086864
Fudbaleri Partizana izgubili su u 143. "večitom derbiju", iako su dva puta vodili. Ispustili su priliku crno-beli da trijumfom "pobegnu" najbližem pratiocu na 11 bodova razlike i već u jesenjem delu sezone reše pitanje prvaka.

Trener Partizana Vladimir Vermezović rekao je posle meča da njegovi igrači nisu kontrolisali napade protivnika po krilima, odakle su i stizali centaršutevi za golove.

- Videli smo utakmicu sa mnogo golova i dva različita poluvremena. Vodili smo, imali smo šanse u prvom, ali se kasnije sve to srušilo. Uoči utakmice ukazivali smo igračima da vode računa o Zvezdinim prodorima po bokovima i udarcima iz daljine. Tako smo i primili golove. Te segmente igre nismo kontrolisali i videćemo zašto se ovo sve desilo - rekao je Vermezović.

Partizan će jesenji deo sezone verovatno završiti kao lider, ipak ne tako suvereno kao što je to izgledalo pre derbija.

- Možda je poznat jesenji prvak, ali još ima dosta da se igra. Sve je moguće. Presekao nas je drugi gol Zvezde i posle toga nismo uspostavili igru. Nemanja Tomić je tražio zamenu zbog vrtoglavice, a nekoliko igrača nije bili raspoloženo. Sve greške ćemo analizirati.

Vermezović je takođe priznao da kapiten Saša Ilić nije odigrao u skladu sa očekivanjima.

- Igrate dobro koliko protivnik dozvoli. Ilić je i dalje naš najbolji igrač, plan je bio da sav fokus je bude na njemu, ali je često bio udvajan i nije mogao sam. Drugi mu nisu pomagali koliko je bilo potrebno. Jedna slabija igra neće promeniti moje mišenje o njemu - zaključio je Vermezović, čiji tim očekuju prvenstvene utakmice sa Smederevom i Spartak Zlatibor vodom.

U međuvremenu, tačnije u četvrtak, crno-beli će igrati sa Nefčijem u Ligi Evrope.

Crvena zvezda
3
Partizan
2

Jelen Superliga, 13. kolo, subota 17. novembar
Stadion: Crvene zvezde
Sudija: Milorad Mažić

Aleksandar Janković4-1-2-1-2 Vladimir Vermezović4-2-3-1
9'0:1
Aleksandar Mitrović
1:1
Filip Kasalica
14'
16'1:2
Milan Jovanović
2:2
Luka Milivojević
49'
3:2
Nenad Milijaš
74'
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Vermezović: Ilić ne može sam
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ilić: Očekuje nas 15 finala
» Partizan u Trumseu, Ilić spreman
» Vermezović: Voleo bih gol u gostima
» Vermezović ljut na igrače
» Vermezović: Čekamo derbi, pa da vidimo ko je bolji.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: